| Кількість пострілів: | 30 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 20 мм |
| Час роботи феєрверку: | 30 секунд |
| Висота вильоту зарядів, до: | 25 м |
| Вага: | 1.400 кг |
| Габарити: | 16; 13; 15 см |
| Кількість пострілів: | 36 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 20 мм |
| Час роботи феєрверку: | 43 секунды |
| Висота вильоту зарядів, до: | 25 м |
| Вага: | 1.700 кг |
| Габарити: | 15; 15; 15 см |
| Кількість пострілів: | 36 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 20 мм |
| Час роботи феєрверку: | 40 секунд |
| Висота вильоту зарядів, до: | 25 м |
| Вага: | 1.700 кг |
| Габарити: | 16; 16; 15 см |
| Кількість пострілів: | 36 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 20 мм |
| Час роботи феєрверку: | 45 секунд |
| Висота вильоту зарядів, до: | 25 м |
| Вага: | 1.700 кг |
| Габарити: | 16; 16; 15 см |
| Кількість пострілів: | 36 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 20 мм |
| Час роботи феєрверку: | 36 секунд |
| Висота вильоту зарядів, до: | 25 м |
| Вага: | 1,200 кг |
| Габарити: | 12; 13; 17 см |
| Кількість пострілів: | 36 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 20 мм |
| Час роботи феєрверку: | 37 секунд |
| Висота вильоту зарядів, до: | 25 м |
| Вага: | 1,200 кг |
| Габарити: | 12; 13; 17 см |
| Кількість пострілів: | 25 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 25 мм |
| Час роботи феєрверку: | 31 секунда |
| Висота вильоту зарядів, до: | 30 м |
| Вага: | 1.750 кг |
| Габарити: | 15; 15; 17 см |
| Кількість пострілів: | 25 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 25 мм |
| Час роботи феєрверку: | 33 секунды |
| Висота вильоту зарядів, до: | 30 м |
| Вага: | 1.900 кг |
| Габарити: | 15; 15; 17 см |
| Кількість пострілів: | 25 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 25 мм |
| Час роботи феєрверку: | 30 секунд |
| Висота вильоту зарядів, до: | 30 м |
| Вага: | 1.950 кг |
| Габарити: | 16; 16; 18 см |
| Кількість пострілів: | 25 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 25 мм |
| Час роботи феєрверку: | 26 секунд |
| Висота вильоту зарядів, до: | 30 м |
| Вага: | 1,350 кг |
| Габарити: | 14; 15; 17 см |