| Кількість пострілів: | 19 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 45 мм |
| Час роботи феєрверку: | 27 секунд |
| Висота вильоту зарядів, до: | 50 м |
| Вага: | 4,700 кг |
| Габарити: | 25; 23; 23 см |
| Кількість пострілів: | 25 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 50 мм |
| Час роботи феєрверку: | 55 секунд |
| Висота вильоту зарядів, до: | 60 м |
| Країна виробник: | Китай |
| Торгова марка/ Країна: | Агенція Свято/ Україна |
| Кількість пострілів: | 49 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 40 мм |
| Час роботи феєрверку: | 58 секунд |
| Висота вильоту зарядів, до: | 50 м |
| Кількість пострілів: | 100 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 30 мм |
| Час роботи феєрверку: | 1 минута |
| Висота вильоту зарядів, до: | 40 м |
| Вага: | 13.550 кг |
| Габарити: | 38; 37; 23 см |
| Кількість пострілів: | 100 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 30 мм |
| Час роботи феєрверку: | 1 минута, 9 секунд |
| Висота вильоту зарядів, до: | 40 м |
| Вага: | 10.400 кг |
| Габарити: | 34; 34; 22 см |
| Кількість пострілів: | 36 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 50 мм |
| Час роботи феєрверку: | 53 секунды |
| Висота вильоту зарядів, до: | 55 м |
| Вага: | 12.050 кг |
| Габарити: | 33; 33; 28 см |
| Кількість пострілів: | 100 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 30 мм |
| Час роботи феєрверку: | 1 минута, 25 секунд |
| Висота вильоту зарядів, до: | 40 м |
| Вага: | 14.100 кг |
| Габарити: | 37; 37; 22 см |
| Кількість пострілів: | 100 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 30 мм |
| Час роботи феєрверку: | 1 минута, 30 секунд |
| Висота вильоту зарядів, до: | 40 м |
| Вага: | 15 кг |
| Габарити: | 39; 39; 25 см |
| Кількість пострілів: | 120 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 30 мм |
| Час роботи феєрверку: | 1 минута, 15 секунды |
| Висота вильоту зарядів, до: | 40 м |
| Вага: | 15.600 кг |
| Габарити: | 22; 35; 44 см |
| Кількість пострілів: | 120 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 30 мм |
| Час роботи феєрверку: | 1 минута, 22 секунды |
| Висота вильоту зарядів, до: | 40 м |
| Вага: | 16.500 кг |
| Габарити: | 22; 35; 44 см |