| Кількість пострілів: | 63 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 15 - 17 - 25 - 40 мм |
| Час роботи феєрверку: | 1 минута, 26 секунд |
| Висота вильоту зарядів, до: | 20; 30; 50 м |
| Кількість пострілів: | 35 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 20 - 50 мм |
| Час роботи феєрверку: | 56 секунд |
| Висота вильоту зарядів, до: | 25; 60 м |
| Вага: | 4.750 кг |
| Габарити: | 28; 19; 20 см |
| Кількість пострілів: | 39 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 25 - 30 - 40 - 50 мм |
| Час роботи феєрверку: | 1 минута, 2 секунды |
| Висота вильоту зарядів, до: | 30; 40; 50; 60 м |
| Вага: | 5.650 кг |
| Габарити: | 19; 22; 30 см |
| Кількість пострілів: | 50 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 20 - 25 - 30 - 37 мм |
| Час роботи феєрверку: | 48 секунд |
| Висота вильоту зарядів, до: | 25; 30; 40; 50 м |
| Вага: | 5.50 кг |
| Габарити: | 20; 21; 31 см |
| Кількість пострілів: | 70 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 25 - 30 мм |
| Час роботи феєрверку: | 50 секунд |
| Висота вильоту зарядів, до: | 30; 40 м |
| Вага: | 6.850 кг |
| Габарити: | 30; 50; 18 см |
| Кількість пострілів: | 94 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 20 - 25 мм |
| Час роботи феєрверку: | 1 минута, 13 секунд |
| Висота вильоту зарядів, до: | 25; 30 м |
| Кількість пострілів: | 67 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 25 - 30 - 50 мм |
| Час роботи феєрверку: | 2 минуты |
| Висота вильоту зарядів, до: | 30; 40; 60 м |
| Вага: | 10.000 кг |
| Габарити: | 23; 44; 27 см |
| Кількість пострілів: | 138 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 25 - 30 мм |
| Час роботи феєрверку: | 1 минута, 15 секунд |
| Висота вильоту зарядів, до: | 30; 40 м |
| Вага: | 16.300 кг |
| Габарити: | 53; 38; 23 см |
| Кількість пострілів: | 132 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 20 - 25 - 30 мм |
| Час роботи феєрверку: | 1 минута, 10 секунд |
| Висота вильоту зарядів, до: | 25; 30; 40 м |
| Кількість пострілів: | 89 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 30 - 50 мм |
| Час роботи феєрверку: | 1 минута, 13 секунд |
| Висота вильоту зарядів, до: | 40; 60 м |
| Вага: | 14.700 кг |
| Габарити: | 53; 29; 22 см |