| Тип: | BMX, дитячий |
| Діаметр коліс: | 20" |
| Вага велосипеда: | 12 кг |
| Матеріал рами: | BMX сталева |
| Розмір рами: | 10" |
| Колір: | Чорний |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Кермо: | BMX/ сталеве |
| Вилка: | BMX сталева |
| Ободи: | Hiland BMX одинарні посилені, 36Н |
| Педалі: | BMX пластик platform |
| Каретка: | BMX американка |
| Тип гальм: | U-brake |
| Гальмівні ручки: | S.Shine |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | HILAND/ Україна |
| Гарантія: | 12 місяців |