| Тип: | MTB, хартейл |
| Діаметр коліс: | 29" |
| Вага велосипеда: | 15,7 кг |
| Матеріал рами: | сталева, disc |
| Розмір рами: | 17"; 19"; 21" |
| Колір: | Чорно-помаранчевий |
| Кількість швидкостей: | 21 |
| Кермова колонка: | MTB CT |
| Ручки перемикання (манетки): | Sunrun SL-KD-80 |
| Передній перемикач швидкостей: | Sunrun FD-QD-35 |
| Задній перемикач швидкостей: | Sunrun RD-HG26A |
| Кермо: | CT MTB 25,4x640mm |
| Виніс керма: | AL MTB 90mm |
| Вилка: | MODO 29 MD-N791, disc |
| Касета: | Crossride CR-FW7i 13-28t |
| Шатуни: | Crossride MTB26 42x34x24t |
| Ланцюг: | KMC Z7 |
| Ободи: | Crossride 015B 29 |
| Педалі: | Feimin MX P606 platform |
| Гріпси: | Sunrun SR14 |
| Каретка: | Neco |
| Покришки: | Forza SY-B030 |
| Тип гальм: | Repute DSC310 disc 160/160 |
| Гальмівні ручки: | Sunrun |
| Сідло (ТМ/ матеріал): | Crossride 608C |
| Підсідельний штир: | CT SP003 |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | ARDIS/ Україна |
| Гарантія: | 6 місяців |