| Тип: | MTB, хартейл |
| Діаметр коліс: | 29" |
| Вага велосипеда: | 16,4 кг |
| Матеріал рами: | Сталева, disc |
| Розмір рами: | 17"; 19"; 21" |
| Колір: | Чорно-помаранчевий |
| Кількість швидкостей: | 21 |
| Кермова колонка: | MTB CT |
| Ручки перемикання (манетки): | Sunrun SL-TS31 |
| Передній перемикач швидкостей: | Shimano FD-TY10 |
| Задній перемикач швидкостей: | Sunrun RD-HG26A |
| Кермо: | CT MTB 25,4x640mm |
| Виніс керма: | CT MTB 80mm |
| Вилка: | Crossride 29", хід 80мм, disc, сталева |
| Касета: | Shunfeng 14-28t |
| Шатуни: | Crossride MTB26 42x34x24t |
| Ланцюг: | MAYA |
| Ободи: | Ardis 015B 29 |
| Педалі: | Пластик |
| Гріпси: | Sunrun |
| Каретка: | Neco |
| Покришки: | 29x2,10 |
| Тип гальм: | Repute DSC310 disc 160/160 |
| Гальмівні ручки: | Sunrun |
| Сідло (ТМ/ матеріал): | Crossride MTB |
| Підсідельний штир: | CT 25,4x250 |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | ARDIS/ Україна |
| Гарантія: | 6 місяців |