| Тип: | Міський/ складний |
| Діаметр коліс: | 20" |
| Вага велосипеда: | 16 кг |
| Матеріал рами: | Сталь |
| Розмір рами: | 12" |
| Колір: | Помаранчевий |
| Кількість швидкостей: | 7 |
| Задній перемикач швидкостей: | Shimano |
| Виніс керма: | Складна конструкція, регульований по висоті |
| Каретка: | Neco |
| Тип гальм: | Обідні |
| Задні гальма: | V-Brake, обідне гальмо |
| Комплектація: | Багажник сталевий, підніжка, щитки металеві |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | CROSSRIDE/ Україна |
| Гарантія: | 6 місяців |