| Тип: | MTB, хартейл/ гірський |
| Діаметр коліс: | 24" |
| Вага велосипеда: | 13,5 кг |
| Матеріал рами: | Алюміній |
| Розмір рами: | 12,5" |
| Колір: | Чорно-червоний |
| Кількість швидкостей: | 7 |
| Кермова колонка: | Neco |
| Ручки перемикання (манетки): | Sunrun |
| Задній перемикач швидкостей: | Sunrun |
| Кермо: | Crossride |
| Виніс керма: | Crossride |
| Касета: | Sunrun |
| Шатуни: | Crossride 32T x 152 мм |
| Ланцюг: | MAYA |
| Ободи: | AL 36H |
| Педалі: | NECO |
| Каретка: | Neco |
| Покришки: | Forza 24 x 2.10 |
| Тип гальм: | Disk-brake |
| Гальмівні ручки: | ARES |
| Сідло (ТМ/ матеріал): | Crossride MTB |
| Підсідельний штир: | Crossride |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | ARDIS/ Україна |
| Гарантія: | 6 місяців |