| Тип: | MTB, хартейл |
| Діаметр коліс: | 26" |
| Вага велосипеда: | 16 кг |
| Матеріал рами: | Aluminum 6061, disc |
| Розмір рами: | 17,5" |
| Колір: | Червоний |
| Кількість швидкостей: | 21 |
| Кермова колонка: | Terious |
| Ручки перемикання (манетки): | Shimano ST-EF51 |
| Передній перемикач швидкостей: | Shimano Altus FD-M311 |
| Задній перемикач швидкостей: | Shimano Altus RD-M310 |
| Кермо: | MTB Corrado 31,8x640mm |
| Виніс керма: | Corrado 90mm |
| Вилка: | RS Suntour XCT 26" |
| Касета: | Shimano MF-TZ21 14-28 |
| Шатуни: | Shimano FC-M171 42x34x24t |
| Ланцюг: | KMC Z7 |
| Ободи: | Weinmann XW260 26" 36H |
| Педалі: | VP AL |
| Гріпси: | Velo, гумові |
| Каретка: | Neco |
| Покришки: | CST Cambar 26x2,10 |
| Тип гальм: | Bengale, disc |
| Гальмівні ручки: | Shimano |
| Сідло (ТМ/ матеріал): | Velo |
| Підсідельний штир: | Corrado 30,4x30mm |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | ARDIS/ Україна |
| Гарантія: | 12 місяців |