| Тип: | Міський |
| Діаметр коліс: | 26" |
| Вага велосипеда: | 15 кг |
| Матеріал рами: | Алюміній |
| Розмір рами: | 16" |
| Колір: | Чорний |
| Кількість швидкостей: | 3 |
| Кермова колонка: | Neco |
| Ручки перемикання (манетки): | Shimano |
| Передній перемикач швидкостей: | Shimano |
| Задній перемикач швидкостей: | Shimano |
| Кермо: | Алюміній |
| Виніс керма: | Алюміній |
| Шатуни: | ProWheel |
| Ланцюг: | KMC |
| Ободи: | Алюміній |
| Педалі: | Алюміній |
| Тип гальм: | Coster Brake, V-Brake, Shimano |
| Сідло (ТМ/ матеріал): | Grand Star |
| Підсідельний штир: | Алюміній |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | ARDIS/ Україна |
| Гарантія: | 12 місяців |