| Тип: | MTB, хартейл/ гірський, міський |
| Діаметр коліс: | 29" |
| Вага велосипеда: | 14,8 кг |
| Рама: | Aluminum, disc |
| Матеріал рами: | Алюміній |
| Розмір рами: | 21" |
| Колір: | Сірий |
| Кількість швидкостей: | 24 |
| Кермова колонка: | Neco |
| Ручки перемикання (манетки): | Shimano ST-EF505 |
| Передній перемикач швидкостей: | Shimano Altus FD-M311 |
| Задній перемикач швидкостей: | Shimano Altus RD-M310 |
| Кермо: | Ardis/ сталь |
| Виніс керма: | Ardis/ Алюміній |
| Вилка: | SR Suntour XCT30, disc |
| Касета: | Shimano CS-HG41-8 |
| Шатуни: | Shimano FC-M171 |
| Ланцюг: | KMC |
| Ободи: | Алюміній |
| Педалі: | Алюміній |
| Гріпси: | Velo, гумові |
| Каретка: | Neco |
| Покришки: | CST All Terrains 29x2,10 |
| Тип гальм: | Дискові |
| Гальмівні ручки: | Shimano, hydraulic disc |
| Сідло (ТМ/ матеріал): | Velo |
| Підсідельний штир: | Ardis |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | ARDIS/ Україна |
| Гарантія: | 12 місяців |