| Тип: | Хартейл/ гірський, дитячий |
| Діаметр коліс: | 20" - 5-9 років, до 130 см |
| Вага велосипеда: | 13,3 кг |
| Матеріал рами: | Алюміній |
| Розмір рами: | 10" |
| Колір: | Чорно-салатовий |
| Кількість швидкостей: | 6 |
| Ручки перемикання (манетки): | Shimano |
| Задній перемикач швидкостей: | Shimano |
| Ободи: | Алюмінієві |
| Педалі: | Пластикові платформи |
| Каретка: | NECO картридж |
| Тип гальм: | ARES rm2 Mechanical Disc Brake, Rotor Ø160 mm |
| Гальмівні ручки: | ARES |
| Підсідельний штир: | Алюмінієвий, L=300mm; Ø27,2mm |
| Комплектація: | Щитки пластикові; підніжка; дзвоник |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | ARDIS/ Україна |
| Гарантія: | 12 місяців |