| Тип: | MTB, хартейл |
| Діаметр коліс: | 26" |
| Вага велосипеда: | 15 кг |
| Рама: | Aluminum, disc |
| Розмір рами: | 21" |
| Колір: | Біло-червоний |
| Кількість швидкостей: | 24 |
| Кермова колонка: | Neco |
| Ручки перемикання (манетки): | Shimano Acera ST-EF60 |
| Передній перемикач швидкостей: | Shimano FD-M190 |
| Задній перемикач швидкостей: | Shimano Altus RD-310-s |
| Кермо: | Ardis 31,8x660mm |
| Виніс керма: | Ardis 100mm |
| Вилка: | Santour XCM 26, disc |
| Касета: | Shimano CS-HG50 |
| Шатуни: | Suntour CW10-XCT-V3-T312 42x32x22t |
| Ланцюг: | KMC Z72 |
| Ободи: | Alexrims DP-20 |
| Педалі: | FPD NWL-91K |
| Гріпси: | Velo VLG-207 |
| Каретка: | Neco |
| Покришки: | CST Premium 26x2,25 |
| Тип гальм: | Bengal MB606 disc |
| Гальмівні ручки: | Shimano |
| Сідло (ТМ/ матеріал): | Velo VL-3126A |
| Підсідельний штир: | Ardis 30,6x300mm |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | ARDIS/ Україна |
| Гарантія: | 12 місяців |