| Тип: | Міський |
| Діаметр коліс: | 24" |
| Вага велосипеда: | 15 кг |
| Матеріал рами: | Сталь |
| Розмір рами: | 15" |
| Колір: | Серебристо-сірий |
| Кількість швидкостей: | 21 |
| Кермова колонка: | Neco |
| Ручки перемикання (манетки): | Sunrun |
| Передній перемикач швидкостей: | Sunrun |
| Задній перемикач швидкостей: | Sunrun |
| Кермо: | Сталь |
| Виніс керма: | Сталь |
| Вилка: | ARDIS |
| Касета: | Sunrun |
| Шатуни: | NECO |
| Ланцюг: | KMC |
| Ободи: | Алюміній |
| Педалі: | Пластик |
| Гріпси: | Velo, гумові |
| Каретка: | Neco |
| Тип гальм: | Ares |
| Сідло (ТМ/ матеріал): | Crossride |
| Підсідельний штир: | Сталь |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | ARDIS/ Україна |
| Гарантія: | 12 місяців |