| Тип: | Міський |
| Діаметр коліс: | 24" |
| Вага велосипеда: | 14 кг |
| Матеріал рами: | Сталь |
| Розмір рами: | 13" |
| Колір: | Чорно-коричневий |
| Кількість швидкостей: | 21 |
| Кермова колонка: | ST |
| Ручки перемикання (манетки): | Shimano |
| Передній перемикач швидкостей: | Shimano |
| Задній перемикач швидкостей: | Shimano |
| Кермо: | Сталь |
| Виніс керма: | Сталь |
| Вилка: | Zoom |
| Шатуни: | ST |
| Ланцюг: | KMC |
| Ободи: | Алюміній |
| Педалі: | Пластик |
| Тип гальм: | V-Brake, Power |
| Сідло (ТМ/ матеріал): | Grand Star |
| Підсідельний штир: | Сталь |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | ARDIS/ Україна |
| Гарантія: | 12 місяців |