| Тип: | Дитячий |
| Діаметр коліс: | 20" - 5-9 років, до 130 см |
| Вага велосипеда: | 13,7 кг |
| Матеріал рами: | Сталь |
| Колір: | Жовтий |
| Кількість швидкостей: | 7 |
| Кермо: | Сталь, L=540mm/?25,4mm |
| Виніс керма: | Сталь, регульована висота, L=50mm/25,4mm |
| Ободи: | Алюмінієві |
| Педалі: | Пластикові |
| Каретка: | NECO насипна, різьбова каретка |
| Тип гальм: | SUNRUN V-Brake, обідне гальмо |
| Підсідельний штир: | Сталь, L=200mm/Ø25,4mm |
| Комплектація: | Підніжка, щитки пластикові |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | ARDIS/ Україна |
| Гарантія: | 12 місяців |