| Тип: | Хартейл/ гірський |
| Діаметр коліс: | 26" |
| Вага велосипеда: | 14 кг |
| Матеріал рами: | Алюміній |
| Колір: | Біло-кораловий |
| Ручки перемикання (манетки): | SHIMANO ST-EF51 3х7 |
| Передній перемикач швидкостей: | SHIMANO FD-TX50 Tourney |
| Задній перемикач швидкостей: | SHIMANO RD-TX35 Tourney |
| Вилка: | SR SUNTOUR XCT 28mm; хід 100mm, регулювання жорсткості ходу |
| Шатуни: | SR SUNTOUR CW10-ХСТ-V3 T312, 170mm, 42-32-22 зуб. Алюмінієві |
| Ланцюг: | KMC Z-51 Narrow |
| Покришки: | CST MTB |
| Тип гальм: | BENGAL MB 606 Mechanical Disc Brake |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | ARDIS/ Україна |
| Гарантія: | 12 місяців |