| Тип: | Міський/ ригід |
| Діаметр коліс: | 26" |
| Вага велосипеда: | 16 кг |
| Матеріал рами: | Сталь |
| Розмір рами: | 16,5" |
| Колір: | Чорний |
| Кермова колонка: | ST |
| Кермо: | Сталь |
| Виніс керма: | Сталь |
| Вилка: | ST |
| Шатуни: | Ardis |
| Ободи: | Алюміній |
| Педалі: | Алюміній |
| Покришки: | CST |
| Тип гальм: | Обідні |
| Сідло (ТМ/ матеріал): | Ardis |
| Підсідельний штир: | Сталь |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | ARDIS/ Україна |
| Гарантія: | 12 місяців |