| Тип: | Міський/Хардтейл |
| Діаметр коліс: | 26" |
| Вага велосипеда: | 14,6 кг |
| Матеріал рами: | Алюміній |
| Розмір рами: | 16" |
| Колір: | Чорний |
| Кількість швидкостей: | 7 |
| Кермова колонка: | Neco |
| Ручки перемикання (манетки): | Shimano Tourney SL-RV200-7R |
| Передній перемикач швидкостей: | відсутній |
| Задній перемикач швидкостей: | Shimano Tourney RD-TY21 |
| Кермо: | Zoom NR-18 Al 25,4x590mm |
| Виніс керма: | CT MTB HS008 AL 25,4x200mm |
| Вилка: | Дорожня 26", V-brake |
| Касета: | Shimano Tourney MF-TZ500 14-28t |
| Шатуни: | Prowheel PRO-A38 38t |
| Ланцюг: | KMC Z7 |
| Ободи: | Zhili 015B |
| Гріпси: | Crossride CR-G302A |
| Каретка: | Neco |
| Покришки: | CST City 26x1,75 |
| Тип гальм: | пердні/задні V-brake Artek T120DG |
| Гальмівні ручки: | Sunrun BL-228 |
| Сідло (ТМ/ матеріал): | MTB Corrado 7233 |
| Підсідельний штир: | Al 27,2 |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | ARDIS/ Україна |
| Гарантія: | 12 місяців |