| Тип: | MTB, хартейл |
| Діаметр коліс: | 26" |
| Вага велосипеда: | 15 кг |
| Рама: | Aluminum, disc |
| Розмір рами: | 15"; 17"; 19"; 21" |
| Колір: | Жовтий |
| Кількість швидкостей: | 24 |
| Кермова колонка: | Neco |
| Ручки перемикання (манетки): | Shimano ST-EF60 |
| Передній перемикач швидкостей: | Shimano Tourney FD-TX50 |
| Задній перемикач швидкостей: | Shimano Altus RD-M310 |
| Кермо: | ZOOM Al 560x31,6mm |
| Виніс керма: | ZOOM 90x31,8mm |
| Вилка: | SR Suntour XCM 26" disc |
| Касета: | Shimano HG-41-8 11-32t |
| Шатуни: | SR Suntour XCT 42x34x24t |
| Ланцюг: | MAYA |
| Ободи: | Alexrims DP20 26" 36H |
| Педалі: | FDP Al |
| Гріпси: | Velo, гумові |
| Каретка: | Neco |
| Покришки: | CST Cabalero 26x2.25 |
| Тип гальм: | Bengal MB606, disc 160/160 |
| Гальмівні ручки: | Shimano |
| Сідло (ТМ/ матеріал): | Velo |
| Підсідельний штир: | ZOOM 30,4x250mm |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | ARDIS/ Україна |
| Гарантія: | 12 місяців |