| Тип: | MTB, хартейл/ гірський |
| Діаметр коліс: | 29" |
| Вага велосипеда: | 15,4 кг |
| Рама: | Aluminum 6061, disc |
| Матеріал рами: | Алюміній |
| Розмір рами: | 21" |
| Колір: | чорно-синій |
| Кількість швидкостей: | 21 |
| Кермова колонка: | Neco |
| Ручки перемикання (манетки): | Shimano Tourney ST-EF41 |
| Передній перемикач швидкостей: | Shimano Tourney FD-TY300 |
| Задній перемикач швидкостей: | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Кермо: | Ardis/ сталь |
| Виніс керма: | Ardis/ Алюміній |
| Вилка: | SR SUNTOUR XCT |
| Касета: | Shimano Tourney MF-TZ500 14-28t |
| Шатуни: | Prowheel TA-CN68 42x34x24t |
| Ланцюг: | KMC Z7 |
| Ободи: | Алюміній |
| Педалі: | Пластик |
| Гріпси: | Velo, гумові |
| Каретка: | Neco |
| Покришки: | CST Kirson 29x2,10 |
| Тип гальм: | Ares RM2 disc |
| Гальмівні ручки: | Shimano |
| Сідло (ТМ/ матеріал): | Ardis |
| Підсідельний штир: | Алюміній |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | ARDIS/ Україна |
| Гарантія: | 12 місяців |