| Тип: | Дитячий |
| Діаметр коліс: | 20" - 5-9 років, до 130 см |
| Вага велосипеда: | 11 кг |
| Матеріал рами: | Алюміній |
| Розмір рами: | 10" |
| Колір: | Чорний |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Ободи: | Алюмінієві |
| Педалі: | Пластикові |
| Каретка: | NECO насипна, різьбова каретка |
| Тип гальм: | V-Brake, обідне гальмо |
| Додаткові комплектуючі: | Підніжка, захист ланцюга |
| Комплектація: | Бокові колеса |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | ARDIS/ Україна |
| Гарантія: | 12 місяців |