| Тип: | Міський |
| Діаметр коліс: | 28" |
| Вага велосипеда: | 16 кг |
| Матеріал рами: | Сталь |
| Розмір рами: | 21" |
| Колір: | Чорний |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Кермова колонка: | ST |
| Ручки перемикання (манетки): | TPR |
| Кермо: | Сталь |
| Виніс керма: | Сталь |
| Вилка: | ST |
| Ланцюг: | KMC Z |
| Ободи: | Алюміній |
| Педалі: | Алюміній |
| Каретка: | Neco |
| Тип гальм: | V-Brake, Coster Brake |
| Сідло (ТМ/ матеріал): | Grand Star |
| Підсідельний штир: | Сталь |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | ARDIS/ Україна |
| Гарантія: | 12 місяців |