| Тип: | Міський/ складний |
| Діаметр коліс: | 20" |
| Вага велосипеда: | 14 кг |
| Матеріал рами: | Сталь |
| Розмір рами: | 13" |
| Колір: | Червоний |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Вилка: | Сталева |
| Ободи: | Алюмінієві |
| Каретка: | NECO картридж |
| Тип гальм: | Ножні |
| Підсідельний штир: | Сталевий |
| Комплектація: | Підніжка |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | ARDIS/ Україна |
| Гарантія: | 12 місяців |