| Тип: | Дитячий |
| Діаметр коліс: | 18" - 4-6 років, до 125 см |
| Вага велосипеда: | 10,5 кг |
| Матеріал рами: | Магній |
| Розмір рами: | 10" |
| Колір: | Синій |
| Ободи: | AL литі |
| Педалі: | Пластикові |
| Тип гальм: | Дискові |
| Додаткові комплектуючі: | Бокові колеса, світловідбивачі, дзвінок, захист ланцюга, щитки |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | ARDIS/ Україна |
| Гарантія: | 12 місяців |