| Тип: | Гірський |
| Діаметр коліс: | 26" |
| Вага велосипеда: | 15 кг |
| Матеріал рами: | Алюміній |
| Розмір рами: | 17,5" |
| Колір: | Жовто-салатовий |
| Ручки перемикання (манетки): | Shimano |
| Передній перемикач швидкостей: | Shimano |
| Задній перемикач швидкостей: | Shimano |
| Кермо: | Сталь |
| Виніс керма: | Алюміній |
| Вилка: | Zoom |
| Шатуни: | Prowheel |
| Ланцюг: | KMC |
| Ободи: | Алюміній |
| Педалі: | Алюміній |
| Тип гальм: | Ares |
| Сідло (ТМ/ матеріал): | Ardis |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | ARDIS/ Україна |
| Гарантія: | 12 місяців |