| Тип: | Хартейл/ гірський |
| Діаметр коліс: | 27.5" |
| Вага велосипеда: | 14 кг |
| Матеріал рами: | Алюміній |
| Розмір рами: | 17" |
| Колір: | Зелено-жовтий |
| Кількість швидкостей: | 21 |
| Кермова колонка: | Neco |
| Ручки перемикання (манетки): | Shimano |
| Передній перемикач швидкостей: | Shimano |
| Задній перемикач швидкостей: | Shimano |
| Кермо: | Алюміній |
| Виніс керма: | Ardis/ Алюміній |
| Вилка: | SUNTOUR |
| Шатуни: | Ardis |
| Ланцюг: | KMC |
| Педалі: | Алюміній |
| Каретка: | Neco |
| Тип гальм: | Disk Brake, Shimano |
| Сідло (ТМ/ матеріал): | Velo |
| Підсідельний штир: | Алюміній |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | ARDIS/ Україна |
| Гарантія: | 12 місяців |