| Тип: | MTB, хартейл |
| Діаметр коліс: | 26" |
| Вага велосипеда: | 15 кг |
| Рама: | Aluminum, disc |
| Розмір рами: | 15"; 17"; 19"; 21" |
| Колір: | Сіро-рожевий |
| Кількість швидкостей: | 24 |
| Кермова колонка: | Neco |
| Ручки перемикання (манетки): | Shimano ST-EF65 |
| Передній перемикач швидкостей: | Shimano Acera FD-M300 |
| Задній перемикач швидкостей: | Shimano Acera RD-M360 |
| Кермо: | ZOOM Al 620x31,6mm |
| Виніс керма: | ZOOM 100x31,6 |
| Вилка: | SR Suntour XCT 26", disc |
| Касета: | Shimano CS-HG40 11-32t |
| Шатуни: | Shimano FC-M311 42x34x24t |
| Ланцюг: | KMC Z72 |
| Педалі: | FDP |
| Гріпси: | Velo VLG 207 |
| Каретка: | Neco |
| Тип гальм: | Bengal MB606, disc 160/160 |
| Гальмівні ручки: | Shimano |
| Сідло (ТМ/ матеріал): | Crossride 608C |
| Підсідельний штир: | ZOOM Al 300x31,6mm |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | ARDIS/ Україна |
| Гарантія: | 12 місяців |