| Тип: | MTB, хартейл/ гірський |
| Діаметр коліс: | 29" |
| Вага велосипеда: | 15,4 кг |
| Рама: | Aluminum 6061, disc |
| Матеріал рами: | Алюміній |
| Розмір рами: | 16"; 18"; 20" |
| Колір: | Салатовий |
| Кількість швидкостей: | 24 |
| Кермова колонка: | Neco |
| Ручки перемикання (манетки): | ShimanoTourney TX ST-TX800 |
| Передній перемикач швидкостей: | Shimano Tourney FD-TY700-TS3 |
| Задній перемикач швидкостей: | Shimano Tourney TX RD-TX800 |
| Кермо: | Ardis |
| Виніс керма: | Ardis/ Алюміній |
| Вилка: | Modo 29 N780 DB, MLO, disc |
| Касета: | Shimano Acera CS-HG31 11-32t |
| Шатуни: | Prowheel 42x34x24t |
| Ланцюг: | KMC Z7 |
| Ободи: | Ardis 015B 29 |
| Педалі: | Feimin FP-922 MTB |
| Гріпси: | Velo, гумові |
| Каретка: | Neco |
| Покришки: | CST MtbKIRSON 29x2,10 |
| Тип гальм: | Ares RM2 disc |
| Гальмівні ручки: | Shimano |
| Сідло (ТМ/ матеріал): | Ardis MTB |
| Підсідельний штир: | Ardis 30,4x300mm |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | ARDIS/ Україна |
| Гарантія: | 12 місяців |