| Тип: | Дитячий |
| Діаметр коліс: | 20" - 5-9 років, до 130 см |
| Вага велосипеда: | 12,8 кг |
| Матеріал рами: | Магній |
| Колір: | Чорно-салатовий |
| Кількість швидкостей: | 7 |
| Кермо: | Сталь, L=550mm/31,8mm |
| Виніс керма: | ARDIS L=55mm; 28.6mm/31,8mm; алюміній |
| Ободи: | Алюмінієві |
| Педалі: | Пластикові платформи із сталевими рамками |
| Каретка: | Картридж |
| Передні гальма: | YINXING DB-01 Mechanical Disc Brake, Rotor Ø160 mm |
| Задні гальма: | YINXING DB-01 Mechanical Disc Brake, Rotor Ø140 mm |
| Підсідельний штир: | Алюмінієвий, L=200mm; Ø27,2mm |
| Комплектація: | Підніжка |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | ARDIS/ Україна |
| Гарантія: | 12 місяців |