| Тип: | Хартейл/ гірський |
| Діаметр коліс: | 27.5" |
| Вага велосипеда: | 15,4 кг |
| Розмір рами: | 17" |
| Передній перемикач швидкостей: | SHIMANO FD-TY300 Tourney |
| Ободи: | CNC Sidewall GRAVITY GR, алюмінієвий, двостінний; 584X19mm 36H |
| Педалі: | Пластик |
| Гальмівні ручки: | SHIMANO ST-EF41 |
| Підсідельний штир: | ARDIS L=300mm; ?30,4mm; алюміній |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | ARDIS/ Україна |
| Гарантія: | 12 місяців |