| Тип: | Хартейл/ гірський |
| Діаметр коліс: | 24" |
| Вага велосипеда: | 14 кг |
| Матеріал рами: | Алюміній |
| Колір: | Біло-блакитний |
| Ручки перемикання (манетки): | SHIMANO SL-RL36 |
| Передній перемикач швидкостей: | SHIMANO FD-TX500 Tourney |
| Задній перемикач швидкостей: | SHIMANO RD-TY21 B Tourney |
| Вилка: | ZOOM 24 CH-386A DISK |
| Шатуни: | ProWheel |
| Ланцюг: | KMC Z51 |
| Покришки: | CST MTB 24 |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | ARDIS/ Україна |
| Гарантія: | 12 місяців |