| Тип: | MTB, хартейл/ гірський |
| Діаметр коліс: | 24" |
| Вага велосипеда: | 15 кг |
| Матеріал рами: | Сталь |
| Розмір рами: | 16" |
| Колір: | Чорно-сірий |
| Кількість швидкостей: | 21 |
| Кермова колонка: | Neco |
| Ручки перемикання (манетки): | Shimano |
| Передній перемикач швидкостей: | Shimano |
| Задній перемикач швидкостей: | Shimano |
| Кермо: | Сталь |
| Вилка: | Ardis |
| Шатуни: | Prowheel |
| Ланцюг: | KMC |
| Ободи: | Алюміній |
| Педалі: | Пластик |
| Каретка: | Neco |
| Сідло (ТМ/ матеріал): | MTB |
| Підсідельний штир: | Сталь |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | ARDIS/ Україна |
| Гарантія: | 12 місяців |