| Тип: | MTB, хартейл |
| Діаметр коліс: | 27.5" |
| Вага велосипеда: | 15,4 кг |
| Рама: | Aluminum, disc |
| Матеріал рами: | Алюміній |
| Розмір рами: | 17"; 19" |
| Колір: | Чорно-червоний |
| Кількість швидкостей: | 21 |
| Кермова колонка: | Neco |
| Ручки перемикання (манетки): | Shimano ST-EF500 |
| Передній перемикач швидкостей: | Shimano Tourney FD-TY300 |
| Задній перемикач швидкостей: | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Кермо: | Ardis 31,8x660mm |
| Виніс керма: | Ardis 90mm |
| Вилка: | SR Santour M3030 27,5, disc |
| Касета: | Shimano MF-TZ500 |
| Шатуни: | Prowheel 42x34x24t |
| Ланцюг: | KMC Z7 |
| Ободи: | Ardis 015B 27,5 |
| Педалі: | Al platform MTB FP-922 |
| Гріпси: | Velo, гумові |
| Каретка: | Neco |
| Покришки: | CST Sport All Terrain 27,5x2,10 |
| Тип гальм: | Repute DSC910 disc |
| Гальмівні ручки: | Shimano |
| Сідло (ТМ/ матеріал): | Ardis MTB |
| Підсідельний штир: | Ardis 31,6x350mm |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | ARDIS/ Україна |
| Гарантія: | 12 місяців |