| Тип: | Гірський |
| Діаметр коліс: | 26" |
| Вага велосипеда: | 14,4 кг |
| Матеріал рами: | Алюміній |
| Розмір рами: | 21" |
| Колір: | Чорно-жовтий |
| Кількість швидкостей: | 21 |
| Кермова колонка: | Neco |
| Ручки перемикання (манетки): | Shimano |
| Передній перемикач швидкостей: | Shimano |
| Задній перемикач швидкостей: | Shimano |
| Кермо: | Ardis/ Алюміній |
| Виніс керма: | ARDIS L=100mm; 28.6mm/31,8mm; алюмінієвий |
| Вилка: | SunTour |
| Ланцюг: | КMC Z51 |
| Ободи: | Алюміній |
| Педалі: | Пастикові платформи зі сталевими рамками |
| Гріпси: | Velo, гумові |
| Каретка: | NECO картридж |
| Тип гальм: | Дискові механічні |
| Гальмівні ручки: | Shimano |
| Передні гальма: | BENGAL MB 606 Mechanical Disc Brake, Rotor Ø160 mm |
| Задні гальма: | BENGAL MB 606 Mechanical Disc Brake, Rotor Ø160 mm |
| Підсідельний штир: | ZOOM L=300mm; Ø30,4mm; алюмінієвий |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | ARDIS/ Україна |
| Гарантія: | 12 місяців |