| Колір: | Білий |
| Напруга мережі: | 100-240 В |
| Потужність: | 3000 Вт |
| Струм: | 16 А |
| Діапазон регулювання: | +5........70 °C |
| Тип датчика: | Датчик підлоги (2,5 м) і вбудований датчик |
| Тип терморегулятора: | Механічний цифровий |
| Призначення: | Для підлоги |
| Довжина кабеля датчика температури: | 2,5 м |
| Додаткові функції: | Чергування періодів теплового режиму |
| Управління за допомогою WI-FI: | Є |
| Розміри: | 8,1 х 8,1 х 1,3 см |
| Країна виробник: | Корея |
| Торгова марка/ Країна: | Extherm |
| Гарантія: | 3 роки |