| Колір: | Білий |
| Напруга мережі: | 190-250 В |
| Потужність: | 3000 Вт |
| Струм: | 16 А |
| Діапазон регулювання: | +5........40 °C |
| Тип датчика: | Датчик підлоги (2,5 м) NTC 100 кОм при 25 градусах |
| Тип терморегулятора: | Механічний |
| Призначення: | Для підлоги |
| Довжина кабеля датчика температури: | 2,5 м |
| Управління за допомогою WI-FI: | Немає |
| Розміри: | 8,1 х 8,1 х 3,5 см |
| Країна виробник: | Корея |
| Торгова марка/ Країна: | Extherm |
| Гарантія: | 3 роки |