| Напруга мережі: | 230 В |
| Максимальна робоча температура: | 80 °C |
| Питома потужність: | 1800 Вт/м² |
| Товщина кабелю: | 3 мм |
| Клас захисту: | IP X7 |
| Кабель підключення до мережі: | 3 м |
| Опір: | 29 Ом |
| Площа: | 10 м² |
| Захисний екран: | Багатожильний |
| Ізоляція нагрівальних провідників: | Тефлон (FEP) |
| Зовнішня ізоляція: | PVC прозорого кольору |
| Тип кабелю: | Двожильний |
| Довжина: | 20 метрів |
| Ширина: | 50 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Торгова марка/ Країна: | Extherm |
| Гарантія: | 20 років |