| Матеріал виробу: | пластик |
| Наповнювач: | крейда |
| Затримка: | 3,5 – 4,5 сек |
| Звуковий тиск: | 105 dB |
| Запобіжник: | чека та активний важіль |
| Вага: | 125 грам |
| Маса NEC (піросуміші): | 1 грам |
| Висота: | 11,8 см |
| Діаметр: | 5,8 см |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | PYROSOFT/ Україна |