| Матеріал: | Граніт 80%; Смоли 20% |
| Колір: | 13 шт на вибір |
| Розміри: | 86х50 см |
| Розмір чаші: | 41,5х38,5 см |
| Глибина: | 24 см |
| Поверхня на дотик: | Гладка матова, не глянець |
| Властивості: | Жаростійка; Витримує +280°C; Стійка до ударів |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | BulBul / Україна |
| Гарантія: | 7 років |