| Кількість пострілів: | 25 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 30 мм |
| Час роботи феєрверку: | 15 секунд |
| Висота вильоту зарядів, до: | 40 м |
| Кількість пострілів: | 36 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 30 мм |
| Час роботи феєрверку: | 20 секунд по факту 16 |
| Висота вильоту зарядів, до: | 40 м |
| Кількість пострілів: | 36 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 30 мм |
| Час роботи феєрверку: | 20 секунд |
| Висота вильоту зарядів, до: | 40 м |
| Кількість пострілів: | 130 шт |
| Калібр (діаметр зарядів): | 30 мм |
| Час роботи феєрверку: | 36 секунд |
| Висота вильоту зарядів, до: | 40 м |