| Тип: | Дитячий |
| Діаметр коліс: | 18" - 4-6 років, до 125 см |
| Вага велосипеда: | 11,2 кг |
| Матеріал рами: | Магній |
| Колір: | Фіолетовий |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Ободи: | Магнієві |
| Педалі: | Пластикові |
| Каретка: | NECO американка |
| Тип гальм: | PURK Mechanical Disc Brake, Rotor Ø120 mm |
| Комплектація: | Бокові колеса, дзвінок, захист ланцюга |
| Країна виробник: | Україна |
| Торгова марка/ Країна: | Royal baby |
| Гарантія: | 12 місяців |